Odwiedź targi zajęć pozaszkolnych!

image

Zajęcia z robotyki, taniec czy treningi sportowe? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Już w sobotę 12 września w naszej galerii handlowej będzie można zapoznać się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych, oferowanych przez wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe czy artystyczne.

Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentują, m.in. Planeta tańca Joanny Ossowskiej, Akademia Wynalazców, Roboprojekt, Dobre relacje-nauka czytania bez stresowania, Socatots Bydgoszcz – Piłkarskie Maluszki, Fundacja Wiatrak, Early stage – nauka języka angielskiego oraz Capoeira Bydgoszcz ACMB.

Dzieci będą mogły wziąć udział w różnych zajęciach pokazowych, m.in. warsztatach plastycznych, grach i zabawach sportowych, zajęciach z robotyki, a także pokazach tańca i przekonać się, czy zajęcia podobają im się.  Program zajęć pokazowych:

12:00 warsztaty plastyczne
13:30 warsztaty mydlarskie
14:00 gry i zabawy sportowe
15:00 pokazy tańca
16:00 eksperymenty
17:00 zajęcia z robotyki

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb.

Targi zajęć dla dzieci odbędą się 12 września. Stoiska będą dostępne w sobotę od godz. 12:00 do 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Podczas imprezy będą losowane nagrody: firmowe upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.
Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ