you're offline

Odwiedź targi zajęć pozaszkolnych.

Od 17-06 do 17-06
add this event to your calendar

choose your application

bydgoszcz-targi_zajec_pozaszkolnych-07062023-390.jpg
Czy naukę można połączyć z dobrą zabawą i radośnie spędzonym czasem? Jak najbardziej! Przekonają się o tym dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą czerwcowe targi edukacyjne w naszym centrum handlowym. Zapraszamy w sobotę 17 czerwca od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Na małych uczestników targów i ich rodziców czeka wiele naukowych atrakcji i pomysłów na ciekawe spędzenie popołudnia! Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i animacjach, dzięki którym poznają podstawowe zwroty w języku obcym. Nie zabraknie okazji do ruchu i gimnastyki. Z kolei młodzi miłośnicy muzyki, którzy chcieliby rozpocząć naukę gry, będą mogli zapoznać się z wybranymi instrumentami, w tym zestawem perkusyjnym. Na najmłodszych uczestników czekają zabawy sensoryczne, a także konsultacje i porady logopedyczne.

Podczas sobotnich targów zajęć pozaszkolnych w naszym centrum handlowym swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak Akademia piłkarska Reissa, Fordońska Strefa Kalisteniki, Dobra Szkoła – Centrum języków obcych, Rhythm Academy, Mądra Sowa – Miejsce rozwoju i umiejętności, Logopeda od maluszków Bożena Wanat oraz Fundacja Fabryka Radości.

Placówki obecne na targach, przygotowały również upominki dla uczestników, a wśród nich gadżety, słodycze oraz karnety na zajęcia.

Zapraszamy do udziału! add this event to your calendar

choose your application

Share