you're offline
Wróć

Zasady zero waste w praktyce

13/11
bydgoszcz-zielone_zapedy-09112021-390.jpg
Wszystkich, którym bliski jest ekologiczny styl życia i chcieliby na co dzień stosować zasady zero waste, zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”. W sobotę 13 listopada odwiedzający galerię handlową będą mogli zrobić zakupy na jarmarku, wziąć udział w warsztatach kreatywnych i spotkaniach.

Troska o otaczające nas środowisko jest możliwa na co dzień, a nieużywane, stare przedmioty można zmienić w fantazyjne domowe dekoracje! Przekonasz się o tym w trakcie sobotniego, ekologicznego spotkania w Centrum w naszej galerii handlowej!
Podczas jarmarku na stoiskach lokalnych rękodzielników i kupców będzie można kupić produkty ekologiczne oraz zero waste. Będzie to doskonała okazja, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.

Będzie można również wziąć udział w warsztatach kreatywnych i wykonać jesienne ozdobne wianki ze starych wstążek, chust, apaszek, malowanych szyszek oraz innych leśnych skarbów. Taka ozdoba w stylu zero waste będzie wprowadzi ciepły nastrój do każdego wnętrza. Organizator zapewni materiały, ale można również przynieść ze sobą nienoszone już dodatki, by zamienić je w fantazyjne dekoracje.

W trakcie spotkania będzie można również wziąć udział w pokazach oraz pogadankach i w ten sposób dowiedzieć się, jak być eko podczas zakupów.

Ekologiczne spotkanie „Zielone zapędy” odbędzie się w sobotę 13 listopada. Jarmark można odwiedzać od godziny 11:00 do 18:00, a ekologiczne warsztaty kreatywne odbędą się w dwóch turach – o godzinie 12.00 i 14.00.
UWAGA!

Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby zapisać się na konkretną godzinę należy zgłosić swoją obecność w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/606225830524955/?ref=newsfeed

Serdecznie zapraszamy!