you're offline
Wróć

Zasady zero waste w praktyce

23/10
bydgoszcz-zielone_zapedy-19102021-390.jpg
Wszystkich, którym bliski jest ekologiczny styl życia i chcieliby na co dzień stosować zasady zero waste, zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”. W sobotę 23 października odwiedzający galerię handlową będą mogli zrobić zakupy na jarmarku, wziąć udział w warsztatach kreatywnych i spotkaniach.

Troska o otaczające nas środowisko jest możliwa na co dzień, a ekologiczny styl życia daje wiele radości! Przekonasz się o tym w trakcie sobotniego, ekologicznego spotkania w Centrum w naszej galerii handlowej!

Podczas jarmarku na stoiskach lokalnych rękodzielników i kupców będzie można kupić ekologiczne kosmetyki, naturalne mydła, wielorazowe torebki, w które można zapakować, np. warzywa, a także rękodzieło. Będzie to doskonała okazja, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.  

Podczas spotkania będzie można również wziąć udział w warsztatach kreatywnych i wykonać jesienne dekoracje ze starych swetrów, koszul. Jako dodatek posłuży papier w kolorach jesieni. Taka ozdoba w stylu zero waste będzie wprowadzi ciepły nastrój do każdego wnętrza. Organizator zapewni materiały, ale można również przynieść ze sobą nienoszoną już odzież, by zamienić ją w fantazyjne dekoracje.

Ekologiczne spotkanie „Zielone zapędy” odbędzie się 23 października. Jarmark można odwiedzać od godziny 11:00 do 18:00, a ekologiczne warsztaty kreatywne odbędą się w dwóch turach – o godzinie 12.00 i 14.30.

Serdecznie zapraszamy!