you're offline
Wróć

Zadbaj o zdrowie!

Od 18/09 do 19/09
bydgoszcz-zadbaj_o_zdrowie-13092021-390.jpg
Już w sobotę 18 września od godziny 10:00 do godziny 18:00 zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne w naszej galerii handlowej!

W specjalnej strefie w pasażu galerii handlowej będzie można bezpłatnie wykonać badania, które pozwolą ocenić stan serca i układu krążenia.

Na miejscu będzie można wykonać badania EKG, ocenę ukrwienia kończyn dolnych (ABI/ kostka-ramię), określić poziom cholesterolu i glukozy we krwi, sprawdzić poziom witaminy D, a także zmierzyć tętno i saturację (poziom nasycenia krwi tlenem). Obecny na miejscu lekarz oceni wyniki pod kątem ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca czy zawał i podpowie, jakie kolejne kroki należy podjąć. Z kolei dostępny podczas akcji dietetyk obliczy wskaźnik BMI i podpowie, jak zmienić zwyczaje żywieniowe, żeby poprawić stan swojego zdrowia. Każdy pacjent otrzyma ankietę medyczną z podsumowaniem wyników badań.

Akcja pt. „Zadbaj o zdrowie” jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z firmą Telemedycyna Polska S.A. Akcja odbędzie się 18 września w godzinach 10:00 – 18:00. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, liczy się kolejność zgłoszeń. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!