you're offline
Wróć

Wystawa kultowych motocykli

Od 07/03 do 19/03
bydgoszcz-kultowe_motocykle-02032022-390.jpg
Pora odświeżyć dawne wspomnienia! Od 7 do 19 marca w pasażu naszej galerii handlowej miłośnicy polskich jednośladów będą mogli podziwiać wyjątkowe egzemplarze kultowych motocykli polskiej marki WSK i zapoznać się z ich historią. Wstęp wolny.

Stare motocykle budzą emocje nie tylko wśród koneserów motoryzacji, a każdy kto przejechał choć kilka kilometrów na takim pojeździe, wie o czym mowa. Dzięki wystawie, która odbędzie się w naszej galerii handlowej, miłośnicy zabytkowej motoryzacji będą mogli przenieść się na chwilę w druga połowę XX wieku, gdy kultowe polskie motocykle marki WSK poruszały się po polskich drogach.

Odwiedzający wystawę będą mogli podziwiać wybrane modele WSK produkowane w latach 1955–1985 przez Wytwórnię Sprzętu Komunikacyjnego PZL w Świdniku w województwie lubelskim. Motocykle WSK wyposażone były w nowoczesne rozwiązania techniczne i cieszyły się dużym zainteresowaniem polskich wielbicieli jednośladów, a ostatni opuścił taśmę produkcyjną w połowie lat 80. XX wieku. Odwiedzając wystawę, będzie można przywołać wspomnienia z poprzednich dekad lub wzbogacić znajomość historii motoryzacji.

Wystawa kultowych motocykli w naszej galerii handlowej będzie dostępna w godzinach pracy obiektu, czyli od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!