you're offline
Wróć

Wielkanocne warsztaty i jarmark!

09/04
byd_gda-zielone_zapedy-01042022-390.jpg
Przerabianie starych przedmiotów jest sposobem na ograniczenie powstawania odpadów, jak również pozwala stworzyć niepowtarzalne, kolorowe dekoracje!

W sobotę 9 kwietnia zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”, podczas którego odbędą się wielkanocne warsztaty kreatywne oraz jarmark.

W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział o godzinie 12.00 i 14:30, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

STWÓRZ WŁASNORĘCZNIE ŚWIĄTECZNE DEKORACJE!

Podczas rodzinnych warsztatów w naszej galerii handlowej będzie można wykonać wyjątkowe dekoracje wielkanocne! Ze szklanych i plastikowych butelek, udekorowanych bibułką, farbami oraz kolorowymi ozdobami powstaną świąteczne zające. Natomiast z fragmentów starych firanek, kawałków wełny oraz drewnianych klamerek do bielizny czy korków od wina będzie można wykonać wielkanocne baranki. Samodzielnie stworzone dekoracje wprowadzą świąteczny nastrój do domowego wnętrza i będą cieszyć mieszkańców i gości.

ODWIEDŹ EKOLOGICZNY JARMARK

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Będzie to doskonała okazja, żeby kupić wielkanocne dekoracje, a także porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.  

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne zakupy i wspólną zabawę!