you're offline
Wróć

Wesprzyj potrzebujących!

12/03
bydgoszcz-pomaga_bo_lubie-08032022-390.jpg
Tych, którzy zastanawiają się, na jaki cel przekazać 1 proc. podatku, zapraszamy do udziału w akcji pod hasłem „Pomagam, bo lubię”!

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 12 marca w pasażu naszej galerii handlowej będzie można poznać bliżej wybrane organizacje pożytku publicznego – fundacje stowarzyszenia i organizacje pozarządowe oraz porozmawiać z ich przedstawicielami. Swoją działalność zaprezentują, m.in.: Fundacja ,,Mam Marzenie', Fundacja Arka, Fundacja Sensorium, Fundacja O To Chodzi Edukacja Bez Granic oraz Fundacja Emic.

Będzie można porozmawiać z osobami, które na co dzień działają w fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych, pomagając osobom potrzebującym. To doskonała okazja, by poznać bliżej te instytucje i znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku. Podczas spotkania odbędą się również zajęcia i animacje dla osób starszych i dzieci. Z kolei Fundacja Emic, która od wielu lat wspiera cudzoziemców i cudzoziemki w stawianiu pierwszych kroków i osiąganiu samodzielności w Polsce, będzie zachęcała mieszkańców Bydgoszczy do pomocy uchodźcom z Ukrainy, którzy trafiają do województwa kujawsko-pomorskiego, szukając schronienia przed toczącą się wojną.

– Jeden procent podatku może wydawać się niewielką kwotą, ale suma pojedynczych wpłat przekłada się na konkretną pomoc podopiecznym fundacji czy stowarzyszeń. Dlatego serdecznie zachęcam do spotkania z osobami działającymi w tych organizacjach w naszej galerii handlowej. Warto dowiedzieć się jak wspierać i skutecznie pomagać najbardziej potrzebującym – mówi Adam Kozioł, menedżer marketingu w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

Z przedstawicielami OPP będzie można spotkać się 12 marca od godziny 12 do godziny 17.

Serdecznie zachęcamy do udziału!