you're offline
Wróć

U nas zaszczepisz się przeciwko Covid-19

15/09
add this event to your calendar

choose your application

bydgoszcz-pupnkt_szczepien-16092021-390.jpg
W naszej galerii handlowej zaszczepisz się bezpiecznie, wygodnie i bez wcześniejszych zapisów!

W jednym z naszych lokali działa już punkt szczepień przeciwko Covid-19. Od poniedziałku do środy od godziny 12:00 do godziny 18:00, każda osoba powyżej 18. roku życia może tam przyjąć dwudawkowy preparat marki Pfizer lub jednodawkowy Johnson & Johnson.

W przypadku sczepienia preparatem Pfizer w punkcie działającym w naszej galerii handlowej można przyjąć zarówno pierwszą, jak i drugą dawkę szczepionki. Ze szczepienia można skorzystać bez wcześniejszych zapisów. Należy jedynie mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość, np. dowód osobisty.

Obecny w punkcie szczepień personel medyczny pomoże wypełnić ankietę przed szczepieniem, a także odpowie na wszelkie pytania. W punkcie można także zapisać dzieci w wieku 12-18 lat na szczepienie w innym ośrodku na terenie miasta, który je wykonuje.

Każdy zaszczepiony w punkcie na terenie naszej galerii handlowej może otrzymać na miejscu wydrukowany Unijny Certyfikatu COVID tzw. paszport covidowy. Taki dokument ułatwia m.in. podróżowanie po krajach Unii Europejskiej oraz wejście do obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych.

Punkt szczepień w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz jest wygodny i spełnia wszelkie standardy określone przez Ministerstwo Zdrowia. Powstał we współpracy z przychodnią „Przy Szpitalu” przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej w Bydgoszczy. Obecny na miejscu personel medyczny kwalifikuje pacjentów do szczepienia, wykonuje iniekcje i troszczy się o bezpieczeństwo zaszczepionych.

Zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application