you're offline
Wróć

Rusza wiosenny jarmark produktów regionalnych

Od 20/05 do 31/05
bydgoszcz-jarmarki_cuda_wianki-18052021-390.jpg
Chętnie odwiedzane przez klientów „Jarmarki Cuda Wianki” po kilkumiesięcznej przerwie ponownie zawitają w naszej galerii handlowej. Przez cztery dni na stoiskach regionalnych dostawców będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie z różnymi dodatkami, a także różnorodne sery. Ci, którzy tęsknią za smakami wakacji będą mogli wybierać spośród bogatej oferty oliwek z różnymi dodatkami oraz chałw w wielu smakach.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Jarmark „Cuda wianki” odbędzie się w pasażu naszej galerii handlowej od 19 do 22 maja. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli od 9.00 do 21.00.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Share