you're offline
Wróć

Poznaj zasady Zero Waste i weź udział w warsztatach

Od 03/07 do 31/07
bydgoszcz-zielnow_zapedy-29062021-390.jpg
Wszystkich, którym bliski jest ekologiczny styl życia i chcieliby na co dzień stosować zasady zero waste, zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”. W sobotę 3 lipca odwiedzający galerię handlową będą mogli zrobić zakupy na jarmarku, wziąć udział w warsztatach kreatywnych i spotkaniach.

Troska o otaczające nas środowisko jest możliwa na co dzień, a ekologiczny styl życia daje wiele radości i rozwija wyobraźnię. Przekonasz się o tym w trakcie sobotniego, ekologicznego spotkania w Centrum w naszej galerii handlowej!

Podczas jarmarku na stoiskach lokalnych rękodzielników i kupców będzie można kupić ekologiczne kosmetyki, pachnące świece, biżuterię, mydełka, detergenty, a także odzież oraz upcyklingowe dekoracje. Będzie to doskonała okazja, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.  

Podczas spotkania będzie można również wziąć udział w warsztatach kreatywnych i nauczyć się wykonywać kolorowe makramy z kawałków materiału czy znoszonej już odzieży. Taka dekoracja w stylu zero waste będzie doskonałą letnią dekoracją każdego wnętrza. Organizator zapewni materiały, ale można również przynieść ze sobą nienoszoną już odzież, by zamienić ją w fantazyjne dekoracje.

Odwiedzający ekologiczne spotkanie w naszym centrum handlowym będą mogli także wziąć udział w pokazach i ekologicznych pogadankach, podczas których dowiedzą się, jak stosować zasady zero waste podczas zakupów oraz jak galeria handlowa troszczy się o środowisko. Taka dawka informacji z pewnością przyda się na co dzień!

Ekologiczne spotkanie „Zielone zapędy” odbędzie się 3 lipca. Atrakcje będą dostępne od godziny 11.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!