you're offline
Wróć

Odwiedź zimowe targi zajęć pozaszkolnych!

08/01
bydgoszcz-targi_zajec_pozaszkolnych-04012022-390.jpg
Jak ciekawie i aktywnie spędzić ferie w mieście? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć podczas zbliżających się targów zajęć pozaszkolnych w naszej galerii handlowej. Zapraszamy w sobotę 8 stycznia od godziny 12 do godziny 17! Wstęp wolny!

W trakcie wydarzenia swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak Piłkarska Akademia Reissa, Planeta Tańca Joanny Ossowskiej, Międzynarodowa Szkoła Giganci Programowania, Szkoła Muzyczna Yamaha, Szkoła Tańca Tempo, Boska Studio, Lirio find your balance oraz Adelante Studio Tańca.

Dzieci będą mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach i zabawach oraz pokazach, które pozwolą sprawdzić, czy wybrane zajęcia spełnią oczekiwania najmłodszych. Na najmłodszych będą czekały między innymi gry i zabawy z piłką nożną, pokazy tańca i Zumby.

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i dopytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy. Chętni będą mogli spotkać się z dietetykiem i dowiedzieć się, co zrobić, żeby wzmocnić organizm zimą i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Serdecznie zapraszamy!