you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć wakacyjnych dla dzieci

Od 19/06 do 30/06
bydgoszcz-targi_wakacyjne-14062021-390.jpg
Zbliżają się wakacje. To czas, kiedy rodzice poszukują pomysłów na zajęcia, które urozmaicą dzieciom czas spędzany latem w mieście. Już w najbliższą sobotę 19 czerwca zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w targach zajęć wakacyjnych.

Od południa do godziny 17.00 będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm i instytucji, które przygotowały propozycje aktywnego spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Podczas sobotniego wydarzenia swoje propozycje zaprezentują takie instytucje, jak Akademia Piłkarska Reissa, pływalnia Delfin, szkoła językowa „The Aby Education”, szkoła muzyczna Yamaha, centrum edukacji Planeta oraz szkoła Giganci Programowania.

W programie spotkania znajdą się konsultacje dotyczące nauki pływania, zabawy zręcznościowe z piłką, prezentacja wakacyjnych kursów językowych oraz gry planszowe i karciane w języku angielskim. Podczas targów odwiedzający będą mogli zapoznać się również z ofertą na zajęcia dodatkowe i półkolonie z językiem angielskim, robotyką oraz programowaniem w świecie Minecraft. Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowaliśmy stanowisko komputerowe do prezentacji różnych języków programowania. Będzie można również przetestować gry komputerowe, które zostały stworzone przez uczniów szkoły Giganci Programowania. Odwiedzający targi będą mogli również zdobyć vouchery na kreatywne zajęcia.

Sobotnie targi zajęć wakacyjnych będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  
Targi zajęć wakacyjnych odbędą się 19 czerwca w pasażu naszej galerii handlowej od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!