you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć pozaszkolnych

23/09
add this event to your calendar

choose your application

bydgoszcz-targi_zajec_pozaszkolnych-15092023-390.jpg
Za nami pierwsze tygodnie nauki. Jeśli szukasz zajęć, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie zainteresowania i pasje – odwiedź targi edukacyjne w naszym centrum handlowym. Znajdziesz propozycje zajęć, które organizują placówki z okolicy. Zapraszamy w sobotę 23 września od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Na małych uczestników targów i ich rodziców czeka wiele naukowych atrakcji i pomysłów na ciekawe spędzenie popołudnia! Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach ruchowych i gimnastyce, grach i animacjach językowych, spróbować sił w przemierzaniu ścieżki sensorycznej czy spędzić czas kreatywnie podczas miniwarsztatów plastycznych. Na starsze dzieci czekają lekcje pokazowe, pokazy tańca, a także wyjątkowe spotkanie z językiem japońskim i chińskim. Będzie można również zapoznać się z propozycjami zajęć przygotowujących do egzaminu ośmioklasisty.

Podczas targów zajęć pozaszkolnych w naszym centrum handlowym swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak Mądra Sowa - miejsce rozwoju i umiejętności, British School - szkoła językowa, Szkoła językowa Get Ready, Yamaha Music School, Akademia piłkarska Reissa, Boska Studio - szkoła tańca, iPomagalnia oraz Fundacja Mam Marzenie.

Wystawcy obecni na targach, przygotowali również upominki dla uczestników, a wśród nich gadżety, słodycze oraz karnety na zajęcia.

Zapraszamy do udziału! add this event to your calendar

choose your application