you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć edukacyjnych dla dzieci.

04/06
bydgoszcz-pomysl_na_wakacje-27052022-390.jpg
Zbliżają się wakacje. To czas, kiedy rodzice poszukują pomysłów na zajęcia, które urozmaicą dzieciom czas spędzany latem w mieście i pozwolą rozwijać zainteresowania.

W sobotę 4 czerwca zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w targach zajęć edukacyjnych. Czekamy od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!

W pasażu naszej galerii handlowej będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm i instytucji, które przygotowały propozycje aktywnego spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Podczas sobotniego wydarzenia swoje propozycje zaprezentują takie instytucje, jak klub sportowy CWZS Zawisza Bydgoszcz Akademia Piłkarska Reissa, Football Baby Bydgoszcz, centrum fitness i trampolin FitDanceFun szkoły tańca Tempo oraz Boska Studio, Yamaha Music School, NatureEnglish Akademia Języka Angielskiego od pierwszego roku życia, Planeta Robotów, Szkoła programowania Creative Club, a także szkoła gotowania Papryka Bydgoszcz.

W programie przewidziano zabawy z robotami, pokazowe zajęcia programowania z Minecraft, pokaz akrobatyczny, pokazy tańca, pokazy gimnastyki artystycznej, gotowanie dla maluchów, a dla najmłodszych zabawy piłką.

Sobotnie targi zajęć edukacyjnych będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Serdecznie zapraszamy!