you're offline
Wróć

Odwiedź targi edukacyjne dla dzieci i młodzieży

03/09
bydgoszcz-co_robic_po_szkole-25082022-390.jpg
Nurtuje Cię pytanie, na jakie zajęcia pozaszkolne warto zapisać dziecko? W podjęciu decyzji pomocne będą targi edukacyjne, na które zapraszamy już 3 września w godz. 12-17. Wstęp jest bezpłatny.

W trakcie targów edukacyjnych będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą lokalnych firm i instytucji. Dla dzieci przygotowano zajęcia pokazowe oraz zabawy.

Wśród wystawców znajdą się m.in. Akademia piłkarska Reissa, Boska Studio - szkoła tańca, FitDanceFun - centrum sportu i trampoliny, Bohema - szkoła tańca, British School - szkoła językowa, Sensozaur Akademia Rozwoju Dziecka i Rodzica, Creative Club - szkoła programowania, Fundacja „Mam Marzenie” oraz Hi5 Centrum Językowe.
 
W trakcie wydarzenia nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Na dzieci czekają zabawy z robotami, pokazowe zajęcia z programowania Minecraft, pokazy i animacje taneczne, zabawa w gry planszowe zachęcające do nauki języków, a nawet ścieżka sensoryczna z konkursami.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i wygrać m.in. darmowe lekcje oraz zniżki i karnety na zajęcia.

Sobotnie targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą lokalnych wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Targi zajęć edukacyjnych odbędą się w sobotę 3 września od godz. 12 do 17. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!