you're offline
Wróć

Odwiedź świąteczny jarmark

Od 11/12 do 31/12
bydgoszcz-jarmark_swiateczny-03122020-390.jpg
Święta Bożego Narodzenia są coraz bliżej! Czas na gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć wiele smakołyków na bożonarodzeniowy stół oraz rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na wyjątkowe świąteczne prezenty. Stoiska handlowe będą dostępne od 11 do 23 grudnia w godzinach pracy obiektu.

Na stoiskach z żywnością będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin oraz chlebów na zakwasie. Takie smakołyki doskonale urozmaicą zarówno codzienne, jak i świąteczne posiłki!

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tu można znaleźć różnorodną ofertę biżuterii, która doskonale uzupełni każdą świąteczną kreację. Tych, którzy poszukują nieoczywistego pomysłu na gwiazdkowy prezent dla bliskich z pewnością zainteresuje stoisko grawerowanymi łyżeczkami ze stali. Obecny na miejscu twórca wykona dowolną dekorację, która sprawi, że ten niepozorny przedmiot stanie się wyjątkowym upominkiem.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących nasze centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym. Zachęcamy do korzystania z nich.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne zakupy! Nikt z odwiedzających nie wyjdzie z pustymi rękoma!
Share