you're offline
Wróć

Moc atrakcji i sportowa rywalizacja dla całej rodziny.

Od 31/07 do 02/08
bydgoszcz-zdrowo_na_sportowo-22072021-390.jpg
Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie sobotniego popołudnia wraz z dziećmi? Odwiedź strefę rekreacyjną przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz na Fordonie i weź udział we wspólnej zabawie. Tor przeszkód i inne sportowe atrakcje będą dostępne od godziny 11.00 do godziny 16.00. Wstęp wolny!

Ważne jest dla Ciebie zdrowie? Lubisz ruch na świeżym powietrzu i chcesz tę pasję przekazać dzieciom? Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na rodzinne spotkanie i sportowe zabawy na terenie rekreacyjnym obok obiektu.

Dzieci w wieku od 6. roku życia będą mogły spróbować swoich sił na torze przeszkód, gdzie czekają równoważnia, drabinki i inne sprzęty sportowe. To świetna zabawa z odrobiną rywalizacji, która rozrusza każde dziecko i zachęci do aktywnego spędzania czasu! Dodatkowo od godziny 13.00 do godziny 14.00 mali uczestnicy będą mogli wziąć udział w rywalizacji na torze przeszkód. Osoby, które pokonają trasę w najkrótszym czasie, otrzymają upominki.

Na wszystkie dzieci, niezależnie od wieku czekają atrakcje! Będzie można wziąć udział w zabawach z chustą i zatańczyć w rytm wesołej muzyki. Uśmiech na twarzach najmłodszych z pewnością wywołają też wielkie bańki mydlane oraz kącik malowania twarzy. Na maluchy czekają również kolorowanki i klocki.

Spotkanie odbędzie się na terenie rekreacyjnym, który Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zbudowało wiosną 2020 roku z myślą o mieszkańcach okolicy. Podczas prac przearanżowano szlak od przystanków komunikacji miejskiej do centrum handlowego, który w czasie istnienia obiektu wytyczyli mieszkańcy. Dzięki temu można obecnie korzystać z odnowionego chodnika i ścieżki rowerowej. Powstały także wygodne strefy relaksu z ławkami i stojakami rowerowymi. Osoby lubiące aktywnie spędzać czas mogą skorzystać z plenerowej siłowni z elementami parkurowymi. Przyrządy do ćwiczeń zostały ustawione tak, aby tworzyły ciąg, umożliwiający wykonywanie po sobie ćwiczeń rozwijających zwinność, szybkość i ogólną sprawność fizyczną. Z kolei miłośnicy biegania mogą trenować sprint na bieżni. Wstęp na teren jest bezpłatny.

Atrakcje w ramach spotkania „Żyj zdrowo na sportowo” przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będą dostępne w sobotę 31 lipca od godziny 11.00 do godziny 16.00. Wstęp wolny. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu powinny odwiedzić punkt organizatora, gdzie zbierane będą zapisy i zgody na udział w wydarzeniu.