you're offline
Wróć

Czas na rodzinne, letnie zakupy!

Od 01/06 do 31/08
add this event to your calendar

choose your application

bielany-lato_pelne_radosci_2-01062021-390.jpg
Coraz wyższe temperatury i więcej słońca – to znak, że nadchodzi lato! Widać je również w witrynach naszych butików, w których można już znaleźć letnie kolekcje i wakacyjne dodatki!

Odwiedź sklepy naszej galerii handlowej i przygotuj swoją szafę na lato! W naszych butikach znajdziesz liczne pomysły na stylizacje na każdą okazję!

Wybór jest ogromny – czekają na Ciebie lekkie, zwiewne sukienki, kolorowe bluzki i spódnice, letnie szorty, a także wiele modnych dodatków. Z pewnością znajdziesz u nas pomysły na letnie stylizacje dla całej rodziny i przygotujesz się do rodzinnych podróży i wypoczynku.

Po udanych zakupach możesz spędzić czas w restauracjach oraz kawiarniach w naszej galerii handlowej i cieszyć się smakiem posiłków na miejscu.

Pamiętajmy o najważniejszych zasadach bezpiecznych zakupów – zasłaniajmy nos i usta maseczką, utrzymujmy dystans od innych kupujących, a także przestrzegajmy limitów osób, które mogą jednocześnie robić zakupy w poszczególnych sklepach.

Odwiedź nas, sprawdź aktualne oferty oraz promocje i ciesz się udanymi letnimi i bezpiecznymi zakupami! add this event to your calendar

choose your application

Share