you're offline
Wróć

Co po szkole?

Od 11/09 do 19/09
bydgoszcz-targi_zajec_pozaszkolnych-07092021-390.jpg
Zajęcia z robotyki i programowania, taniec, nauka języków obcych czy treningi sportowe? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych w naszej galerii handlowej!

W sobotę 11 września będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą zajęć edukacyjnych i sportowych oraz wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Stoiska będą dostępne w sobotę od godz. 12:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Podczas zbliżającego się wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe czy artystyczne. Propozycje zajęć pozalekcyjnych zaprezentują Akademia piłkarska Reissa, pływalnia Delfin, Szkoła Yamaha, szkoła języka angielskiego Speaker, Międzynarodowa Szkoła Giganci Programowania, szkoła tańca Tempo oraz Planeta Rozwoju.

W czasie spotkania trenerzy pływalni Delfin będą udzielali konsultacji dotyczących nauki pływania i treningów pływackich. Chętni będą mogli zapisać się na zajęcia odbywające się na pływalni w obecnym roku szkolnym. Dzieci będą mogły także wziąć udział w różnorodnych zajęciach i zabawach oraz pokazach. Akademia Piłkarska Reissa zaproponuje zabawy ruchowe, a szkoła języka angielskiego Speaker zaprosi najmłodszych na spotkanie z Misiem Teddy Edi, podczas którego będzie można wziąć udział w zabawach i konkursach. Zabawy edukacyjne dla najmłodszych przygotowała również Planeta Rozwoju. Natomiast szkoła tańca Tempo przygotowała dla uczestników pokazy tańca towarzyskiego, latino oraz baletu.

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Serdecznie zapraszamy!