you're offline
Wróć

Baw się z ulubionymi bohaterami!

20/08
bydgoszcz-wakacja_z_atrakcjami-11082022-390.jpg
U nas w wakacje wiele się dzieje! Przygotowaliśmy moc atrakcji dla dzieci, które odwiedzą nas ze swoimi rodzicami w sobotę 20 sierpnia! To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spotkania z ulubionymi bohaterami bajek! Coś dla siebie znajdą dzieci w każdym wieku!

Chłopcy z pewnością ciekawie spędzą czas w strefie motoryzacji. Czekają tam na nich samochody Matchbox, które od pokoleń inspirują do wielkich przygód. Sobotnie spotkanie w naszej galerii handlowej będzie doskonałą okazją do zabawy samochodzikami z różnych kolekcji oraz zestawami tematycznymi.

Wiele radości dostarczy również kolorowa strefa balonowych szaleństw, gdzie będzie można wykonać zwierzątka i bajeczne stworki z balonów.

W programie wakacyjnych zajęć coś dla siebie znajdą również miłośniczki mody i świata lalki Barbie!

W specjalnej strefie Barbie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalny projektant czy projektantka mody. Będzie można również nagrać filmik z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki.

Zapraszamy 20 sierpnia od godziny 10:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!