Zatańcz z kotem w butach! – bezpłatny spektakl teatralny

image

Czy spryt i wyobraźnia wystarczą, aby zdobyć bogactwo i spełnić marzenia? Już 20 października mali widzowie naszej sceny teatralnej obejrzą nową adaptację bajki o sprytnym Kocie w butach, który odmieni życie ubogiego młynarczyka. Wstęp bezpłatny!  

Znana wszystkim maluchom baśń o Kocie w butach została opisana po raz pierwszy przez Charlesa Perraulta w 1697 roku, a do tej pory doczekała się wielu adaptacji. Kolejną odsłonę historii o sprytnym kocie zobaczą mali goście naszego centrum. Nie zabraknie ciekawych przygód, zaskakujących zwrotów akcji i morału, który na długo zapadnie w pamięci widzów.

Główny bohater opowieści – kot w długich, skórzanych butach będzie posiadał cechy ludzkie i umiejętności, które zaskoczą nie tylko dzieci. Dzięki ogromnemu sprytowi i wyobraźni zaczarowany kot pomoże młodemu młynarczykowi, który zostanie wygnany z domu przez bezdusznych braci. Po licznych przygodach do ubogiego chłopaka odwróci się los - stanie się bogaty i zdobędzie serce pięknej księżniczki. Przedstawienie będzie bogate w śpiew, tańce i zabawy, w których dzieci wezmą czynny udział.

Teatrzyk „Kot w butach” odbędzie się 20 października. Przedstawienie zostanie odegrane dwukrotnie o godz. 11.00 i 15.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ