Złota rybka spełni życzenia dzieci

image

17 sierpnia zapraszamy wszystkie dzieci na pouczający spektakl w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Opowieść o spełniającej marzenia złotej rybce rozbudzi wyobraźnię widzów i przypomni o negatywnych skutkach zachłanności. Wstęp wolny. 

Gdyby tak złowić złotą rybkę, która musiałaby spełnić marzenia? Już wkrótce mali goście Centrum zastanowią się nad swoimi trzema życzeniami i będą kibicować bohaterom spektaklu, którzy staną przed ważnym wyborem. Czy uda im się podjąć słuszne decyzje, a złota rybka spełni ich marzenia? 

Głównymi bohaterami przedstawienia będzie dwójka przyjaciół – Koperek i Kminek. Między dobrymi znajomymi będzie dochodzić do częstych kłótni – zarówno tych prowadzonych półżartem, jak i poważnych, dotyczących ważnych kwestii. Czy bohaterowie będą potrafili podzielić się życzeniami, które zaoferuje złota rybka? Złowienie magicznej rybki będzie z pewnością próbą charakteru dla obu postaci i skłoni najmłodszych do refleksji nad zachłannością.  

Teatrzyk pt. „Złota rybka” odbędzie się 17 sierpnia. Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 
 

WIĘCEJ WYDARZEŃ