Zapraszamy na wiosenny jarmark

image

Wracają jarmarki w naszej galerii handlowej! Podczas majowej edycji w pasażu będzie można wybierać spośród bogatej oferty produktów regionalnych dostawców i twórców! Coś dla siebie znajdą wszyscy poszukujący tradycyjnej polskiej żywności i smakołyków, a także oryginalnej biżuterii!

Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie oraz serów. Będzie można zakupić także oliwki i różnorodne bakalie. Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można znaleźć różnorodną biżuterię, która sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej osoby.

Wiosenny jarmark w pasażu naszej galerii handlowej odbędzie się w dniach 27-30 maja. Stanowiska w pasażu będą dostępne od godzinach pracy galerii handlowej od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów w naszej galerii handlowej. Prosimy o zasłanianie ust i nosów maseczką lub szalikiem, zakładanie rękawiczek jednorazowych oraz utrzymywanie 2 metrów odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ