Wymień paragon na torbę z autorskim rysunkiem Andrzeja Mleczki!

image

Modne, ekologiczne torby na zakupy z rysunkami i tekstami autorstwa znanego satyryka Andrzeja Mleczki będzie można wygrać w naszym konkursie urodzinowym. Od 9 do 24 listopada klienci centrum będą mogli wymieniać paragony na nagrody.

Od 9 listopada goście naszego Centrum mogą wziąć udział w zabawie pod hasłem „Urodzinowe zakupy z uśmiechem”. Na klientów, którzy zrobią zakupy w sklepach galerii za min. 150 zł, czekać będą modne torby na zakupy z autorskimi grafikami Andrzeja Mleczki.

Andrzej Mleczko to znany polski rysownik, satyryk i scenograf. Jest autorem ponad 20 tysięcy rysunków i ilustracji opublikowanych w kilkudziesięciu pismach i magazynach. Dotychczas zbiory jego prac ukazały się w ponad 50 książkach i albumach. Sygnowane przez autora torby, które czekać będą na klientów naszego centrum, zawierają cztery różne zabawne teksty lub rysunki do wyboru.

Aby odebrać oryginalną torbę, należy zrobić zakupy sklepach galerii na łączną kwotę minimum 150 zł (paragony z hipermarketu Auchan nie biorą udziału w zabawie) i przedstawić paragony w punkcie obsługi promocji.

Akcja potrwa od 9 do 24 listopada, ale warto się spieszyć! Każdego dnia torby są wydawane do wyczerpania zapasów! Punkt obsługi promocji będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 19.00, a w soboty od 10.00 do 19.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ