Szukamy pomysłów na jesienną nudę! – warsztaty dla dzieci

image

Jesienna szaruga nam niestraszna! Warsztaty rodzinne, które odbędą się 9 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz pozwolą małym artystom stworzyć kolorowe kubki dekorowane sztuką decoupage. Wstęp bezpłatny!

W listopadzie dzieci znajdą pomysły na jesienną nudę! 9 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się warsztaty, podczas których dzieci pod okiem wyszkolonych animatorów dadzą upust kreatywnym pomysłom. Powstaną barwne kubki ceramiczne stylu urban jungle, bajkowe, zwierzęce, z napisami oraz odzwierciedlające upodobania małych artystów.

Cykl rodzinnych warsztatów to doskonała zabawa, podczas której uczestnicy uczą się, jak wykonywać dekoracje i przedmioty codziennego użytku za pomocą różnych, również tradycyjnych technik. Warsztaty to świetna okazja do uwolnienia kreatywnych pokładów drzemiących w najmłodszych artystach oraz okazja do zabawy w gronie rówieśników!

Warsztaty kreatywne odbędą się 9 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 17:00. Wstęp wolny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ