Stwórz oryginalną „literkową” dekorację na ścianę!

image

Czym przyozdobić ściany, by pokój lub korytarz w mieszkaniu nabrały niepowtarzalnego charakteru? Ciekawym pomysłem na dekoracje są ręcznie zdobione litery. W trakcie kreatywnych warsztatów rodzinnych, na które zapraszamy w sobotę 8 lutego, powstaną kolorowe dekoracje wnętrz w kształcie liter. Wstęp wolny!

Dekoracja wnętrz to nie lada wyzwanie, nie tylko dla najmłodszych. Jak sprawić, by pokój nabrał oryginalnego charakteru? Warto ozdoby spróbować wykonać samemu. W trakcie bezpłatnych warsztatów dzieci będą mogły odkryć drzemiące w nich pokłady kreatywności oraz przy okazji powtórzyć alfabet. Tematem zbliżających się warsztatów będą bowiem dekoracje w postaci zdobionych własnoręcznie liter.

Uczestnicy zajęć będą tworzyć dekoracje na szablonach z tektury, na których będą przyklejać materiały o różnej fakturze i kolorystyce. Nie zabraknie kolorowych włóczek, tkanin, pomponików, piórek, cekinów, wstążek, filcu czy guzików. Tak powstałe kolaże będą stanowić wielobarwną dekorację pokoju i staną się inspiracją do wykorzystywania wszelkich resztek plastycznych i kreatywnych materiałów do tworzenia oryginalnych i osobliwych typograficznych obrazków.

Kreatywne warsztaty rodzinne odbędą się 8 lutego w godzinach 12:00 - 17:00. Wstęp wolny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ