Drogerie Hebe – o nas

Hebe to nowoczesna i przyjazna drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność - wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Sieć Hebe jest częścią Grupy Jeronimo Martins a pierwsza drogeria została otwarta w maju 2011 roku w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich. Dzisiaj pod marką działa ponad 170 nowoczesnych i kobiecych drogerii, które można znaleźć w ponad 50 miastach na terenie całej Polski.

Co nas wyróżnia?

Drogerie Hebe działają na terenie całej Polski – zarówno w galeriach jak i poza centrami handlowymi – wszędzie tam, gdzie są nasi klienci.
Asortyment Hebe to jedyne w swoim rodzaju połączenie oferty kosmetyków na wyłączność, w tym  produktów dermo czy profesjonalnych. Na półkach znaleźć można wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów i  twarzy a także wiele akcesoriów i kosmetyków makijażowych.

Drogerie Hebe to jednak nie tylko zróżnicowany asortyment, ale także częste promocje i niepowtarzalna atmosfera zakupów, którą gwarantuje profesjonalna obsługa. Sklepy Hebe wyróżnia nowoczesny wystrój i przestrzenne wnętrza, dzięki którym komfort zakupów jest jeszcze większy.

Bogaty asortyment i marki na wyłączność

W ofercie Hebe znajdują się produkty z kategorii zdrowia, piękna i pielęgnacji. Hebe to także szeroki wybór kosmetyków najwyższej jakości, uznanych i lubianych przez miliony kobiet na całym świecie. Wszystkie, nawet najbardziej wymagające miłośniczki kosmetyków znajdą tu niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów, ciała i paznokci. W Hebe dostępny jest szeroki wybór zapachów, także na wyłączność - tylko tutaj znaleźć można propozycje marki Replay. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. W drogeriach Hebe dostępny jest szeroki wybór dermokosmetyków, czyli produktów o działaniu specjalistycznym dla każdej, wymagającej cery. W ofercie znalazły się również produkty do pielęgnacji ciała oraz profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach kosmetycznych i SPA.

Wśród marek dostępnych na wyłączność znajduje się szeroka gama staranie wyselekcjonowanych kosmetyków z całego świata:
Gosh, Hean, Ingrid, Lomi Lomi, Ava, Benton, Purederm, Exclusive, Hask, Dr PAWPAW, Andrew Barton, Phil Smith, Mades, Mane’n Tail, Nacomi, Bubble t, Bandi, Sanctuary Spa, Monotheme, Replay i wiele innych.

Pełna lista dostępna jest na stronie: https://www.hebe.pl/marki.

Wyznaczanie trendów

Hebe jako jedna z pierwszych polskich drogerii wprowadziła do sprzedaży kosmetyki koreańskie. Znajdują się wśród nich maski pielęgnacyjne, kremy do twarzy, balsamy do ciała i  produkty do pielęgnacji dłoni i stóp. Widząc rosnące zapotrzebowanie na kosmetyki azjatyckie sukcesywnie wprowadzane są kolejne marki, takie jak Annagaspi, Yasumi, Benton, Bergamo czy I Want. Nie należy także zapominać o azjatyckich składnikach, nie tylko z dalekiego Wschodu, które coraz częściej wykorzystywane są w produkcji kosmetyków. Świetnym przykładem są m.in. składniki syberyjskie dostępne w Hebe w kosmetykach Natura Siberica, z wyłączną linią - Copenhagen.

Drogerie Hebe zawsze podążają za trendami i oferują swoim klientom tylko najlepsze oraz sprawdzone produkty. Szeroka gama zapachów na wyłączność  to kolejny znak rozpoznawczy całej sieci. Każdy znajdzie idealny produkt dla siebie: mgiełkę, wodę toaletową lub wodę perfumowaną najlepszych, międzynarodowych marek.

Magazyn Hebe

Magazyn Hebe to nie tylko czasopismo, ale prawdziwa przygoda. Każdego miesiąca jedna z naszych klientek, dzięki karcie lojalnościowej Hebe, zostaje twarzą okładki oraz wygrywa profesjonalną sesję fotograficzną w konkursie „Bądź piękna z Hebe”. Każdy magazyn powstaje z myślą o potrzebach klientek, najnowszych trendach modowych, kosmetycznych i lifestyle’owych. Znajdziesz tu także porady z zakresu sportu, zdrowia oraz psychologii.

Karta lojalnościowa i aplikacja mobilna

Dzięki karcie lojalnościowej klientki Hebe zawsze są na bieżąco z wszelkimi promocjami i nowościami dostępnymi w Hebe. Mogą brać udział w programie testowania, który pozwala poznawać nowe trendy; mogą próbować, eksperymentować, sprawdzać i dzielić się swoją opinią z nami.

Nagrody Hebe

Drogerie Hebe zostały docenione zarówno przez klientów jak i środowiska branżowe, czego dowodem są nagrody przyznawane przez specjalistów oraz na drodze głosowań  konsumenckich . W ciągu ostatnich kilku lat, Hebe wyróżniono w plebiscytach i badaniach przeprowadzonych przez niezależne organizacje:
 
Gwiazda Jakości Obsługi 2017, Gwiazda Jakości Obsługi 2018 - to wyjątkowa nagroda, przyznawana tylko wybranym markom za najwyższe standardy obsługi klientów. Przez cały rok Polski Program Jakości Obsługi ocenia pracę drogerii, aby wyłonić laureatów i przyznać nagrody najlepszym z nich. Wasza praca i codzienny uśmiech zapewniły nam 1. miejsce!

Projekt Superbrands 2015/2016 - jest obecny w Polsce od 2004 roku. W każdej edycji wyłaniani są liderzy wśród marek biznesowych i konsumenckich. Tytuły Superbrands przyznawane są na podstawie wyników corocznych niezależnych badań rynku oraz głosów tzw. Rady Marek - niezależnego gremium ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy i brandingu. Dotychczas odbyło się dziewięć edycji projektu Superbrands Polska. Laureaci dołączyli do elitarnego Klubu Superbrands, a ich marki znalazły się w kolejnych wydaniach Albumu Superbrands.

Drogeria Roku 2017 i 2018 -  to prestiżowa nagroda dedykowana najlepszym drogeriom działającym na terenie Polski. W tym roku sieć Hebe została doceniona w aż trzech wyjątkowych kategoriach.
Dzięki zaangażowaniu w stały rozwój i dbałości o najlepsze rozwiązania, drogerie Hebe stają się wzorem jakości i najlepszym wyborem dla wszystkich klientów. Przyznane nagrody są dowodem na wysoki poziom drogerii  Hebe, doceniony przez konsumentów i jury konkursu.

Najciekawsza Strategia Asortymentowa 2017, 2018 - nagroda przyznawana za szeroką, zróżnicowaną i pełną nowości ofertę sieci. Sukces w tej kategorii zapewnił bogaty wybór produktów specjalistycznych i profesjonalnych, często dostępnych tylko w Hebe.

Najszybsze Podążanie za Trendami 2017- dzięki bogatemu portfolio i dbałości o najlepsze produkty,  jury doceniło trendy wprowadzane w drogeriach Hebe oraz dostępne nowości rynku kosmetycznego. Wiele popularnych produktów jest dostępnych w drogeriach na wyłączność, co sprawia, że pozycja i atrakcyjność Hebe sukcesywnie wzrasta.

Najbardziej Atrakcyjna Wizualizacja 2017, 2018- to piękne wyróżnienie drogerii Hebe za własny, kobiecy styl i aranżację wnętrz dopracowaną w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Promocje

Hebe w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

centrum-Auchan-Bydgoszcz Created with Sketch.