Czerwony Kapturek odwiedzi dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

image

Historia małej dziewczynki, której na drodze do domu babci staje groźny wilk, to chyba jedna z najpopularniejszych baśni. W najbliższą sobotę 18 stycznia jej zabawną adaptację poznają maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!

Opowieść o małej dziewczynce w czerwonym kapturku i złym wilku, który zjadł babcię, ponad trzysta lat temu przedstawił po raz pierwszy Charles Perrault, a wiele lat później przypomnieli ją bracia Grimm. Całkowicie nowa adaptacja tej klasycznej opowieści zostanie zaprezentowana najmłodszym widzom już w najbliższą sobotę 18 stycznia na scenie w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.  

Czy straszny wilk musi być zły? Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie ze zwierzakiem? Opowiedziana lekko i z humorem historia z pewnością podbije serca nie tylko najmłodszych uczestników spektaklu. Przedstawienie uatrakcyjnią również barwne kostiumy i scenografia.

Sobotnie przedstawienie pt. „Czerwony kapturek” rozpocznie tegoroczny cykl spotkań teatralnych dla dzieci pt. „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. W każdą trzecią sobotę miesiąca młodzi widzowie będą poznawać barwny świat teatru, wypełniony kolorowymi dekoracjami i wesołą muzyką. Poznają historie wyjątkowych bohaterów, które niosą ze sobą ważne wartości, jak przyjaźń, współpraca, wsparcie innych w potrzebie.

Teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek” odbędzie się 18 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ